:: » STRONA GŁÓWNA ::

40K Role Play Game
Książki
Gry PC
Bitewniak
FanArt
Terminal
Wyraź Opinię

Co sądzisz o nadchodzącej premierze gry Space Marine?

  • To będzie przełom!
  • Zapowiada się dobrze
  • Zwiastuny mnie nie przekonują
  • Tragedia...

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 15

  Podręczniki do Only War już w sprzedaży!
 :: wtorek, 18 grudnia 2012 - 10:00 :: kategoria: Wieści - 40K RPG :: Dział: 40K Role Play Game ::

Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawiła informacja, że do sprzedaży właśnie trafiły: podręcznik podstawowy oraz podręcznik Mistrza Gry do nowego systemu RPG osadzonego w realiach Warhammera 40k - Only War. Dzięki temu systemowi gracze po raz pierwszy będą mogli wcielić się w rolę żołnierzy Gwardii Imperialnej - galaktycznej armii Boga-Imperatora. Only War jest w pełni kompatybilny z pozostałymi czterema systemami Warhammer 40,000 RPG.
  40K.pl Poleca!

W Only War każdy z graczy wciela się w Gwardzistę, członka Gwardii Imperialnej i jednego z niezliczonych miliardów zahartowanych poborowych, stale walczących na niezliczonych frontach z rozkazu Adeptus Terra. Na rozkaz przełożonych gracze wyruszają do walki z wiecznymi i nieubłaganymi wrogami Imperium - plugawymi xenosami, mutantami, heretykami i mrocznymi siłami Ruinous Powers.

Wciel się w rolę Gwardzisty i wybierz jedną z dwunastu różnych specjalności, dzięki którym twój zespół zyska unikalne umiejętności. Będziesz nieść światło Boga-Imperatora na pole bitwy jako Ministorum Priest, czy może posługiwać się najbardziej zaawansowaną technologią Imperium jako przerażający Storm Trooper? A może wolisz budować machiny wojenne jako Tech-Priest Enginseer lub dowodzić własnym oddziałem jako Sierżant? Jedno jest pewne, bez względu na funkcję, będziesz istotną częścią ogromnej machiny wojennej Imperium. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydawnictwa. Więcej informacji na temat specjalności znajdziecie również w najnowszym wpisie.Z podręcznikiem Mistrza Gry do Only War poprowadzisz swój oddział do zwycięskiego zakończenia misji. Książka ta dostarcza solidny ekran Mistrza Gry, który z jednej strony prezentuje przyciągające wzrok grafiki z Only War, a z drugiej - bogactwo wygodnych odniesień. Ponadto, The Game Master’s Kit zawiera 32-stronicową kolorową broszurę z kompletną przygodą, wybór przydatnych NPC oraz cenne rady dla Mistrzów Gry dotyczące zarządzania towarzyszami.

Przetestuj swoich graczy za pomocą dołączonej do podręcznika przygody Old Soldiers, w której grupa kompanów z oddziału trafia do dzikiego i rozdartego wojną świata Virbius. Podstawą działań w walce prowadzonej z Severan Dominate w Virbius jest opuszczona przez Imperatora skała, zamieszkana przez plemię nomadów na bojowych pojazdach. Podczas misji za głębokimi liniami wroga gracze będą poznawać niepokojącą prawdę o wrogach Imperium. Będą musieli wykorzystać cały spryt, pomysłowość i determinację, jaką potrafią z siebie wykrzesać, żeby wrócić w jednym kawałku do imperialnych linii wraz z istotnymi informacjami o prawdziwych zagrożeniach Virbius. Więcej informacji o podręczniku znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Only War to system RPG osadzony w realiach Warhammera 40, 000, w którym gracze wcielają się w role żołnierzy Gwardii Imperialnej - armii Boga-Imperatora obejmującej całą galaktykę. W obliczu olbrzymiego sprzeciwu, gwardziści walczą przeciwko wielu wrogom ludzkości dla samego przetrwania ludzkości oraz kontynuacji dominacji Imperium w całej przestrzeni.

:: autor: lupus :: artykuł przeczytało dotąd: 795 osób

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się
   40K.pl © 2006 by orth | engine: PN | support min.: IE5.0 800x600
   Wszelkie prawa do zawartości, kodu i interfejsu serwisu zastrzeżone.
   Logotypy oraz materiały identyfikacyjne produktów linii wydawniczej Warhammer są własnością ich twórców
   gamesworkshop.com | blackindustries.com | blacklibrary.com | copcorp.pl
   zobacz także: Zamek Drachenfels | Fabularny.net

 realizacja:
 orth.com.pl

:: zegarki-i.pl | :: pieluchy dla dzieci

  40K.pl Poleca!