:: » STRONA GŁÓWNA ::

40K Role Play Game
Książki
Gry PC
Bitewniak
FanArt
Terminal
Wyraź Opinię

Co sądzisz o nadchodzącej premierze gry Space Marine?

  • To będzie przełom!
  • Zapowiada się dobrze
  • Zwiastuny mnie nie przekonują
  • Tragedia...

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 15

  Warhammer 40k na Kreskonie
 :: czwartek, 19 kwietnia 2012 - 11:40 :: kategoria: Wieści - 40K RPG :: Dział: Konwenty ::

Wśród atrakcji tegorocznego Kreskonu nie zabraknie również tych osadzonych w uniwersum Warhammera 40,000. Wiktor "Fridjof" Łyżwa wygłosi prelekcje z cyklu Warhammer 40k dla laików. Co ciekawe, Fridjof przygotował swoje wystąpienie w trzech wersjach - dla ludzi, dla orków i dla sił chaosu. Opis poszczególnych prelekcji znajdziecie w rozwinięciu informacji. Przypomnijmy, że Kreskon 2012 odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim.
  40K.pl Poleca!
Warahmmer 40k dla laików - Ork być największy i najźlejszy! Wahhhh!
Wiktor "Fridjof" Łyżwa
Ty chcieć wiedzieć czemu Orki być najfajniejszom, najtfartszom i najmondrzejszom rasom Warmłota? Ty chcieć wiedzić jak rozfalać miekkich rużowych ludziuf? I całą resztę tyż? Ty chcieć wiedzieć jak zrobić pożondne Waghhh! ze stompami, cichami i buchami? Ty dobrze tarfić. Tylko daj no te swoje zombki! Małe coś alem na gnata starczy. No! Pamiętaj: Whaaaaaaaaaaaaaaa!!! Czerwone jezd szypkie!


Warhammer 40K dla laików - Chwała Złotemu Tronowi Terry! Czyli historia Imperium Człowieka
Wiktor "Fridjof" Łyżwa
Pociaga Cie mroczne unniwersum Warhammera 40K, ale nie wiesz co to Eklezjarchat? Nie wiesz ile było Legionów Space Marinsów ? Kim był Solar Macharius? Zabawę psuje Ci fakt, iż nie potrafisz odpowiedzieć na pytania ile lat ma Imperator i skąd się wizą? Gdzie idą Space Marinsi po śmierci? Czemu psyker ginie jako pierwszy, gdy podnosi się mgła na pustyni? Skąd komisarz Yarrick wizą ten energo-szpon? Jeśli tak to przyjdź koniecznie i dowiedz się jak w bólach rodziło się pangalaktyczne Imperium jednego z najlepszych bitewniaków na świecie. Pamiętaj: Otwarty umysł jest jak forteca, której wrota są otwarte i niestrzeżone!


Warhammer 40K dla laików - Śmierć fałszywemu Imperatorowi! Czyli Chaos jest w nas.
Wiktor "Fridjof" Łyżwa
W ponurym świecie 41 milenium istnieje tylko wojna. Wojna z Chaosem! Poznaj przyczyny, przebieg i skutki Herezji Horusa, zobacz w co zmienili się niegdysiejsi czempioni ludzkości. A moze pociąga Cie jedna z Mrocznych potęg? Chcesz zbierać czaszki dla Khorna? Albo "pogadać" z demonetką Slaanesha? Nie wahaj się zatem i przyjdź. Pamiętaj: CZASZKI DLA PANA CZASZEK! I hmm.. mamy ciasteczka :)
Uwagi dodatkowe: Niepoczytalny prelegent - khornista, zasięg 2 metry, 5 dla broni improwizowanej, 15 dla broni miotanej. Zaleca się oznaczenie stref...

:: autor: lupus :: artykuł przeczytało dotąd: 785 osób

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się
   40K.pl © 2006 by orth | engine: PN | support min.: IE5.0 800x600
   Wszelkie prawa do zawartości, kodu i interfejsu serwisu zastrzeżone.
   Logotypy oraz materiały identyfikacyjne produktów linii wydawniczej Warhammer są własnością ich twórców
   gamesworkshop.com | blackindustries.com | blacklibrary.com | copcorp.pl
   zobacz także: Zamek Drachenfels | Fabularny.net

 realizacja:
 orth.com.pl

:: zegarki-i.pl | :: pieluchy dla dzieci

  40K.pl Poleca!