:: » STRONA GŁÓWNA ::

40K Role Play Game
Książki
Gry PC
Bitewniak
FanArt
Terminal
Wyraź Opinię

Co sądzisz o nadchodzącej premierze gry Space Marine?

  • To będzie przełom!
  • Zapowiada się dobrze
  • Zwiastuny mnie nie przekonują
  • Tragedia...

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 15

  Kolejny fragment The Jericho Reach
 :: wtorek, 10 stycznia 2012 - 15:26 :: kategoria: Wieści - 40K RPG :: Dział: 40K Role Play Game ::

Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawił się kolejny fragment nowego dodatku do systemu Deathwatch - The Jericho Reach. Dodatek, zawierający szczegółowe opisy planet, osobistości i wrogów ze wszystkich zakątków Rubieży Jericho, ma trafić do sprzedaży za kilka tygodni.
  40K.pl Poleca!
The Jericho Reach ma zawierać szczegółowe informacje na temat walki Kill-teamów działających na terenie całych Rubieży Jericho. Każdy rozdział będzie zagłębiać się w szczegóły planet, osobistości i tematów charakterystycznych dla danego zakątka Rubieży. Dostarczy to graczom i MG wiele szczegółów niezbędnych do rozbudowania przygody.

Ponadto, dodatek zawiera także gotową przygodę do rozegrania. Strażnica Erioch otrzymuje komunikat z głębi planety nawiedzonej przez Tyranidy. Kill-team zostaje natychmiast wysłany do zbadania tej sprawy. Na jego drodze do rozwiązania zagadki źródła dziwnej wiadomości staną jednak potworni przeciwnicy. Czy oddział zdąży na czas rozwiązać zagadkę tego zrujnowanego wojną świata? Więcej szczegółów na temat nadchodzącego dodatku można znaleźć na stronie wydawnictwa.

Najnowszy udostępniony fragment podręcznika zawiera zbiór informacji na temat Harpii. Z fragmentem tym można zapoznać się tutaj.

Z kolei pierwszy udostępniony fragment dodatku zawiera krótką część rozdziału poświęconego rejonowi Acheros Salient, gdzie Battle-Brothers z zakonu Deathwatch prowadzą krwawą wojnę przeciwko siłom wyznawców Chaosu ze Stigmartus. Ich bitwy zmieniły mały pas gwiazd znany jako Cellebos Warzone w strefę śmierci, która co roku pochłania życia milionów Imperialnych żołnierzy. Z fragmentem można zapoznać się na tej stronie. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Inny udostępniony fragment podręcznika zawiera opis jednego ze światów, o który toczy się wojna między Imperium a Tau. Z fragmentem można zapoznać się na tej stronie. Więcej szczegółów na stronie Fanatsy Flight Games.

Deathwatch jest systemem RPG osadzonym w świecie Warhammera 40,000, w którym gracze wcielają się w członków tytułowej Straży Śmierci - elitarnego oddziału Adeptus Astartes, broniącego ludzkie Imperium przed zagrożeniem ze strony obcych.

:: autor: lupus :: artykuł przeczytało dotąd: 519 osób

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się
   40K.pl © 2006 by orth | engine: PN | support min.: IE5.0 800x600
   Wszelkie prawa do zawartości, kodu i interfejsu serwisu zastrzeżone.
   Logotypy oraz materiały identyfikacyjne produktów linii wydawniczej Warhammer są własnością ich twórców
   gamesworkshop.com | blackindustries.com | blacklibrary.com | copcorp.pl
   zobacz także: Zamek Drachenfels | Fabularny.net

 realizacja:
 orth.com.pl

:: zegarki-i.pl | :: pieluchy dla dzieci

  40K.pl Poleca!