:: » STRONA GŁÓWNA ::

40K Role Play Game
Książki
Gry PC
Bitewniak
FanArt
Terminal
Wyraź Opinię

Co sądzisz o nadchodzącej premierze gry Space Marine?

  • To będzie przełom!
  • Zapowiada się dobrze
  • Zwiastuny mnie nie przekonują
  • Tragedia...

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 15

Kategoria: Konwenty

Teksty opublikowane w tej kategorii.
William King gościem Falkonu 2013!
 :: 16-07-2013 - 12:00 :: kategoria: Wieści - Książki :: Dział: Konwenty ::
Organizatorzy tegorocznego Falkonu ogłosili, że gościem festiwalu będzie twórca słynnych "Przygód Gotreka i Felixa", William King. Autor, znany również jako „Bill King”, jest brytyjskim pisarzem fantasy i science fiction, znanym głównie z cyklów książek osadzonych w uniwersach: Warhammer i Warhammer 40,000. Wieloletni współpracownik firmy Games Workshop przy tworzeniu gier fabularnych, bitewnych i karcianych. Najbardziej znanymi bohaterami jego utworów są słynny zabójca trolli Gotrek Gurnisson oraz jego towarzysz Felix Jaeger. King jest autorem kilkudziesięciu powieści i opowiadań: m.in. siedmiu książek o przygodach Gotreka i Felixa, serii "Kosmiczny Wilk" oraz trylogii o Wysokich Elfach Tyrion i Teclis. William King jest Szkotem, jednak od 2005 roku mieszka w Pradze wraz z żoną Radką. Przypomnijmy, że Falkon 2013 odbędzie się w dniach 8-11 listopada na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11, Lublin). Po najświeższe informacje o imprezie zapraszamy na stronę festiwalu oraz fanpage. ::
Warhammer 40k na Polconie 2012!
 :: 30-07-2012 - 09:20 :: kategoria: Wieści - Bitewniak :: Dział: Konwenty ::
Serdecznie zapraszamy na turniej bitewniaka Warhammer 40,000, który odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia, w ramach konwentu Polcon 2012. Turniej zostanie rozegrany według zasad z najnowszej 6 edycji. Obowiązują zatem najnowsze kodeksy oraz oficjalne FAQi Games Workshop. Więcej szczegółów na stronie imprezy. Przypomnijmy, że tegoroczny Polcon odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia we Wrocławiu. Zapraszamy! ::
Warhammer 40k na Kreskonie
 :: 19-04-2012 - 11:40 :: kategoria: Wieści - 40K RPG :: Dział: Konwenty ::
Wśród atrakcji tegorocznego Kreskonu nie zabraknie również tych osadzonych w uniwersum Warhammera 40,000. Wiktor "Fridjof" Łyżwa wygłosi prelekcje z cyklu Warhammer 40k dla laików. Co ciekawe, Fridjof przygotował swoje wystąpienie w trzech wersjach - dla ludzi, dla orków i dla sił chaosu. Opis poszczególnych prelekcji znajdziecie w rozwinięciu informacji. Przypomnijmy, że Kreskon 2012 odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim. :: Cały artykuł: 'Warhammer 40k na Kreskonie'
Warhammer 40k na Chrzanowskich Dniach Fantastyki
 :: 17-08-2011 - 13:01 :: kategoria: Wieści - Bitewniak :: Dział: Konwenty ::
Na tegorocznej, trzeciej już, edycji Chrzanowskich Dni Fantastyki wszyscy zainteresowani nauką gry w bitewniaka Warhammer 40,000 będą mogli skorzystać z pomocy ekipy z Chrzanowskiego Kręgu Fantasy Natchnieni. Będzie to świetna okazja na rozpoczęcie swojej przygody w świecie 41. millenium. Konwent odbędzie się w dniach 7-9 października 2011 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie (ul. Broniewskiego 4). Zapraszamy do udziału! ::
Warhammer 40,000 na Goblikonie
 :: 09-08-2011 - 09:25 :: kategoria: Wieści - 40K RPG :: Dział: Konwenty ::
Po roku przerwy wraca raciborski konwent Goblikon. Impreza odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia w Zespole Szkół Ekonomicznych na ul. Gimnazjalnej 3 w Raciborzu. Co ciekawe, wśród tegorocznych atrakcji znalazły się również te, osadzone w świecie Warhammer 40k. :: Cały artykuł: 'Warhammer 40,000 na Goblikonie'
Turniejowe zatrzęsienie na Grojkonie!
 :: 08-04-2010 - 10:56 :: kategoria: Wieści - Bitewniak :: Dział: Konwenty ::
"Grojkon jest konwentem, na którym się gra", a w tym roku przygotowaliśmy bogatą ofertę dla tych, którzy grają na stołach bitewnych i karcianych. W czasie trzech dni Grojkonu odbędzie się aż 8 turniejów gier bitewnych i 5 turniejów gier karcianych! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej, a dokładne rozpiski na naszym forum w dziale Gier Bitewnych i Karcianych. :: Cały artykuł: 'Turniejowe zatrzęsienie na Grojkonie!'
Wstępny program Grojkonu już dostępny!
 :: 06-04-2010 - 13:05 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Z radością informujemy, iż już teraz możecie się zapoznać ze wstępnym programem Grojkonu 2010 . Jest on jeszcze pozbawiony dwóch bloków mangowych, które dopiszemy niebawem oraz może ulec drobnym zmianom kosmetycznym. Zapraszamy jednak do ściągania i planowania swojego czasu na Grojkonie! ::
Prapremiera D&D 4E PL na Grojkonie
 :: 01-04-2010 - 09:49 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Z ogromną przyjemnością pragniemy przekazać wszystkim miłośnikom gier RPG, iż dzięki uprzejmości wydawnictwa ISA, na konwencie Grojkon 2010 odbędzie się prapremiera najnowszej edycji gry Dungeons and Dragons 4 Edycja PL. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł zakupić Podręcznik Gracza oraz Przewodnik Mistrza Podziemi i zapoznać się z polską edycją tego popularnego systemu. Zapraszamy! ::
Nowość CoolKonowa
 :: 01-03-2010 - 11:09 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Mamy dla was to, na co z pewnością długo oczekiwaliście. Rozpisany program z podziałem na godziny i sale w postaci przejrzystej tabelki.Zapraszamy do Wrocławia!Na stronie znajduje się rozkładówka programowa ::
Wygraj Złote Kości na Grojkonie!
 :: 01-03-2010 - 11:09 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Chcielibyśmy oficjalnie i z radością powiadomić, iż na konwencie Grojkon 2010, odbędzie się turniej, w którym zostanie wytypowany najlepszy Mistrz Gry. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału jako Mistrz Gry, Gracz lub Sędzia, zapraszamy do zapoznania się z zasadami turnieju na naszej stronie oraz naszym forum . Zostań pierwszym Mistrzem Złotych Kości! ::
Kurier Królewski donosi!
 :: 15-02-2010 - 11:01 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Przyjedź na Grojkon i zrób swoją atrakcję pomiędzy innymi świetnymi pisarzami i znanymi osobami. Ułatwi Ci to specjalny formularz na naszej stronie.A w dziale z Larpami znajdziecie opisy i maile do Mistrzów Gry, u których już teraz można się zapisywać!Śpiesz się. Pozostały już tylko dwa miesiące!
::
Kurier Królewski donosi!
 :: 08-02-2010 - 09:34 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Mamy przyjemność ogłosić, iż do Królestwa Grojkonu zawita rekordowa ilość znanych osobistości. Na korytarzach, prelekcjach i spotkaniach autorskich Grojkonu, spotkacie pisarzy, tłumaczy i popularne w fandomie persony. Ich listę znajdziecie na naszej stronie internetowej w dziale Goście. To jednak nie wszyscy, bo lista będzie się wydłużać! Informujemy również, że już od kilku dni jest dostępne do Waszego użytku Grojkonowe Forum, na którym odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Królestwo Was oczekuje! ::
Coolkonowe koszulki
 :: 08-02-2010 - 09:24 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
W tym roku mamy dla Was nowość – coolkonowe koszulki! Można je zamówić w przedpłacie, składając swoje zamówienie do 20 lutego lub na samym konwencie - gdzie dostępna będzie jednak ich ograniczona liczba. Więcej informacji znaleźć można tutaj. ::
Bitewniaki na Grojkonie
 :: 03-02-2010 - 10:19 :: kategoria: Wieści - Bitewniak :: Dział: Konwenty ::
Już drugi rok z rzędu Królestwo Grojkonu zaprasza miłośników figurkowych batalii na swoje bitewne areny. Kolejny raz na przedpola królestwa wymaszerują fantastyczne armie i zmierzą się w walce o sławę i chwałę. Przybądź ze swoimi żołnierzami do Bielska-Białej w dniach 16-18 kwietnia i pokaż na co Cie stać! Królestwo Grojkonu potrzebuje bohaterów! Potrzebuje Ciebie! :: Cały artykuł: 'Bitewniaki na Grojkonie'
CoolKon 4 - Przykładowe punkty programu
 :: 27-01-2010 - 11:35 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Na stronie znalazła się mała dawka tego, co przygotowaliśmy dla was na czas CoolKonu. Znajdziecie zatem opisy przykładowych punktów programu - LARP-ów oraz prelekcji i pokazów . Jednocześnie przypominamy, że osoby chętne do współtworzenia konwentu, powinny jak najszybciej się z nami skontaktować. Zgłoszenia punktów programu przyjmujemy tylko do 10 lutego. ::
Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki POLCON 2009
 :: 13-05-2009 - 12:33 :: kategoria: Zapowiedzi :: Dział: Konwenty ::
Zapraszamy na Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki POLCON 2009 ŁÓDŹ 27 - 30 SIERPNIA. :: Cały artykuł: 'Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki POLCON 2009'
   40K.pl © 2006 by orth | engine: PN | support min.: IE5.0 800x600
   Wszelkie prawa do zawartości, kodu i interfejsu serwisu zastrzeżone.
   Logotypy oraz materiały identyfikacyjne produktów linii wydawniczej Warhammer są własnością ich twórców
   gamesworkshop.com | blackindustries.com | blacklibrary.com | copcorp.pl
   zobacz także: Zamek Drachenfels | Fabularny.net

 realizacja:
 orth.com.pl

:: zegarki-i.pl | :: pieluchy dla dzieci

  40K.pl Poleca!